top of page
Barbora Kopečková je mladá umělkyně se zaměřením na fotografii a architekturu. Absolvovala střední školu umění a designu v Brně, kde se specializovala na uměleckou fotografii.

Její práce byly vystaveny na různých výstavách, včetně Výstavy Světlokres v Brně a Výstavy Vidiny v Moravské Třebové. Jejím dosavadně největším úspěchem je samostatná výstava autorských prací s názvem "Barevno", která se konala v Galerii Vaňkovka ve spolupráci s Domem umění města Brna, stejně tak jako výstava s názvem "SEN", která se konala v Galerii MINI ve spolupráci s Fa VUT Brno.

V současné době studuje architekturu na Fakultě architektury Vysokého učení technického v Brně. Také strávila půlroční studijní pobyt na univerzitě v Luzernu ve Švýcarsku.

Její vášní je vyhledávání nejrůznějších poutavých ploch ve veřejném prostoru, ale i nevšedních zákoutí či samotných staveb.

Ve svých pracích spojuje kreativitu a technické znalosti, aby vytvořila osobité fotografie, které se v některých případech téměř mění v grafiku.
Prostřednictvím fotografie a studia architektury vyjadřuje svou lásku k estetice a vizuálnímu myšlení. Zda se v budoucnu přidá architektura jako taková, to se uvidí.
bottom of page